Про нас

           Згідно з розпорядженням Ради Міністрів Української РСР від 3 листопада 1962 р.

№1858-Р в січні 1963 р. на Криворіжжі організований технікум автомобільного транспорту.

У 1964 році Радою Народного господарства Дніпропетровського економічного району прийнято рішення про побудову нового навчального комплексу на 960 студентів і у 1969 році нове приміщення технікуму здано в експлуатацію за адресою Кривий Ріг, вул. Тухачевського, 26.

До 1968 року технікум був вузько спеціалізованим, навчання здійснювалося лише за двома спеціальностями: «Експлуатація автотранспорту» та «Технічне обслуговування та ремонт автомобілів». Згідно розпорядження Ради Міністрів УРСР від 16.07.68 №1310 технікум перейменовується в Криворізький технікум гірничого транспорту. Введена спеціалізація по підготовці спеціалістів для роботи на великовантажних кар’єрних автомобілях.

У 1990 році Наказом Міністерства металургії СРСР №823 від 01.11.1990 року як експеримент технікум  реорганізований в Криворізький автотранспортний коледж.

Наказом Міністерства промисловості України від 03.02.93 р. №12 Криворізький автотранспортний коледж перейменовано в Криворізький автотранспортний технікум. 

Перший директор – В`язовський Іван Костянтинович

З метою реалізації Закону України «Про освіту», забезпечення оптимізації та високої якості підготовки фахівців в системі ступеневої освіти, спільного використання матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу навчальних закладів, забезпечення студентів базами практики, а випускників – працевлаштуванням Наказом Міністерства освіти України №133 від 10.05.99 р. при Криворізькому автотранспортному технікумі створено навчально-виробничий комплекс, до складу якого увійшли ПТНЗ №29, Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей, середні загальноосвітні школи № 36, 44, 49, 52, 62, 86; територіально-виробниче об’єднання «Кривбасавтотранс» та інші автотранспортні підприємства міста.

У 2004 році згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.06.04 року №525 Криворізький автотранспортний технікум став структурним підрозділом Криворізького технічного університету і перейменований у Криворізький Автотранспортний технікум Криворізького технічного університету, що дозволило здійснювати координацію спільної діяльності для підготовки фахівців у системі ступеневої освіти, ефективно використовувати навчально-лабораторну та виробничу базу та вирішувати питання підвищення професійної майстерності викладачів технікуму шляхом стажування на відповідних кафедрах університету.

З 2011 року згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту   України   від   06.10.2011   №1155   Криворізький   автотранспортний технікум   Криворізького технічного університету перейменований   в Автотранспортний технікум Державного вищого навчального закладу « Криворізький національний університет».

На виконання наказу в.о. ректора Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» від 17.02.2015 року  №70 «Про перейменування відокремлених структурних підрозділів університету»  Автотранспортний технікум Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» перейменовано в Автотранспортний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет».

       За більш ніж 50 років діяльності у коледжі підготовлено більше 20 тисяч молодших спеціалістів . Контингент студентів нині складає 757 осіб денної форми навчання та 89 осіб заочної форми навчання. Підготовка здійснюється на базі 9 та 11 класів за денною та заочною формами навчання за такими спеціальностями:

–  Спеціальність: 274 Автомобільний транспорт.

       Освітньо-професійна програма  «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»;

–  Спеціальність: 275 Транспортні техноголії на автомобільному транспорті.

          Освітньо-професійна програма  «Організація перевезень

           і управління на автомобільному транспорті»;

      Освітньо-професійна програма  «Організація та регулювання дорожнього руху»;

–  Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування.

      Освітньо-професійна програма  «Експлуатація   та   ремонт   підйомно-транспортних,   будівельних і дорожніх машин та обладнання»; 

      Освітньо-професійна програма  «Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт»;

–  Спеціальність: 141 Електроенергетика, електроніка та електромеханіка.

      Освітньо-професійна програма    «Обслуговування   та   ремонт   електрообладнання   автомобілів і тракторів».

До послуг студентів три навчальних корпуси, обладнані лекційні аудиторії та лабораторії, кабінет дипломного і курсового проектування, три комп’ютерні класи, читальна зала, бібліотека, актова зала, студентська їдальня, дев’ятиповерховий гуртожиток. Для посилення практичної складової підготовки майбутніх фахівців, а також отримання ними робітничих професій обладнані два тренажерних класи, працюють навчально-виробничі майстерні, комплексний гараж на 19 одиниць автомототранспорту, навчальний полігон.

У коледжі проводиться підготовка водіїв категорії А1,А, В, С1,С.

З метою забезпечення ефективності навчально-виховного процесу у коледжі створено десять циклових комісій. Досвід роботи педагогічного колективу з питань «Співпраця з соціальними партнерами – запорука якісної підготовки фахівців», «Розвиток творчого потенціалу майбутніх фахівців при проведенні тижнів циклових комісій» був представлений на засіданнях обласної Ради директорів 2008 та 2012 років.

      Студентство і викладачі живуть цікавим життям, проводяться традиційні та нові за змістом і формою професійні конкурси, конференції, олімпіади, тренінги, спортивні змагання, а інформація щодо них накопичується на сайті навчального закладу.

Детальнішу інформацію про коледж Ви можете отримати переглянувши  фільм.